Blog

5 najbardziej niezwykłych mebli na targach HOME DECOR - MTP 2017

Dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się Targi Wnętrz HOME DECOR

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking 5 mebli innych niż wszystkie pozostałe, które możemy obejrzeć podczas tragów.

W kilku halach na tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej można obejrzeć niezliczone ilości różnorakich mebli. Polska jest liczącym się producentem mebli w Europie więc nie dziwi bardzo wysoki poziom zarówno stoisk targowych jak i prezentowanych mebli.

Na targach znajdziemy prawie wszystko potrzebne do urządzenia domu, czy mieszkania. Meble tapicerowane, oświetlenie, zabudowę kuchni, meble do salonu w bardzo różnorodnych stylach, wzorach i kolorach. My chcemy jednak pokazać, naszym subiektywnym zdaniem, kilka przykładów najbardziej nietypowych mebli, które zobaczyliśmy na targach.

Naszym faworytem są meble z litego drewna pasujące do… i tu pojawia się problem, do jakiego wnętrza. Nie bardzo wiemy gdzie pasowała by szafa z pnia (dosłownie), gigantyczny stół ,fotel, choć bardziej nasuwa się nam określenie tron. Waga fotela to niespełna sto kilogramów. Domek myśliwski musiałby być niemałych rozmiarów.

mtp - poznan 4 Onemedia

Jeżeli jedna nie dysponujemy wielkim domkiem myśliwskim to mamy propozycje idealnie pasującą do bardzo małej powierzchni. W jednym meblu możemy mieć sofę, wygodne łóżko, sporą ilość schowków i mniejszych szafek oraz chowany podręczny stolik. Dobrze zaprojektowany, porządnie wykonany i ładnie wyglądający multimebel.

onemedia Poznan MTP3 (1)

Dla miłośników zarządzania swym wolnym czasem z fotela mamy mały tapicerowany skórą statek kosmiczny. Jak już się w niego zapadniemy to będzie się trudno z nim rozstać. Masuje prawie każdą część naszego ciała i można go ustawić w różnorakich pozycjach. Zabrakło nam uchwytu na napoje i wbudowanego uniwersalnego pilota do całego domowego systemu aud io-wizualnego.

onemedia Poznan MTP3 (2)

Coś dla mniej wymagających komfortu, aczkolwiek bardziej kreatywnych i ruchliwych. Bardzo nam się spodobał wyginający się stołeczek wykonany z sprytnie połączonych warstw sklejki dający mnóstwo frajdy z kiwania się na wszystkie możliwe sposoby. Idealny mebel dla osób lubiących „powiercić” się podczas siedzenia.

onemedia-mtp-poznan 5

Na koniec niesamowicie wygodna kula do siedzenia. Na rynku można znaleźć wiele tego typu „worków”, ale ten wypełniony jest bardzo małymi kuleczkami ze styropianu dającymi efekt dosłownie zatapiania się oraz z kilku metrów wygląda dosłownie jak idealna marmurowa kula. Połączenie pierwszego wrażenia zimnej kamiennej kuli z jej miękkością jest niesamowite.

Onemedia 2 MTP - Poznan

W kolejnym naszym wpisie zaprezentujemy przykłady ciekawych otwartych stoisk targowych z aluminiowej kratownicy Trisystem oraz na naszym kanale Youtube pokarzemy relacja video z targów Home Decor na Międzynarodowych Targach Poznańskich 2017.