Blog

Stoiska Trisystem na Międzynarodowych Targach Poznańskich MeblePolska – Home Decor – Arena Design 8-11.03.2016

Gdy w powietrzu czuć wiosnę to znak, że na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się połączone imprezy MeblePolska – największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, Home Decor – największa w kraju prezentacja wnętrzarskich nowości i inspiracji. oraz Arena Design- prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Wśród prezentowanych stoisk targowych możemy znaleźć zarówno wysoko budżetowe stoiska dużych firm choćby z branży meblarskiej po niewielkie stoiska małych firm bazujących na gotowych rozwiązaniach w systemie octanorm. Wiele z firm postawiło na otwarte stoiska z zabudową targową do budowy których posłużyła kratownica aluminiowa  Tisystem. Pozwala ona na łatwy dostęp przez zwiedzających do eksponowanych produktów a ciągi komunikacyjne łączą się ze stoiskiem zachęcając zwiedzających do wejścia do środka.

Stoisko targowe w technologii Trisystem pozwala na łatwą instalację oświetlenia zarówno reflektorów typu PAR polecanych do punktowego oświetlenia wybranych części ekspozycji, jak i reflektorów metalohalogenkowych, które nadają się od mocnego oświetlenia ogólnego.

Kolejną zaletą jest możliwość instalacji ścian wykonanych z zadrukowanego winylu. Otrzymujemy bardzo duża powierzchnię na grafikę reklamową, która jest łatwa i szybka w montażu. Co ważne jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Nowoczesne stoisko targowe, jest rozpoznawalne z daleka a duża kolorowa grafika przyciąga wzrok.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych, otwartych i półotwartych realizacji zabudowy targowej w technologii Trisystem.

Przejdź do cennika stoisk targowych. Masz pytanie dotyczące budowy stoisk targowych Wyślij zapytanie

Stoisko na MTP - aluminiowa konstrukcja Aluminiowa rama konstrukcji stoiska targowego Konstrukcja trisystem stoiska targowego Konstrukcja aluminiowa stoiska targowego Zabudowa stoiska targowego MTP