Blog

Otwarte stoiska targowe zyskują coraz większe uznanie zwiedzających.

Tuż przed świętami został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez portal Exspace na stoiska targowe, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W finale konkursu znalazło się 37 wyróżniających się stoisk targowych. zagłosowało 1459 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu konkursem wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. 35 edycja konkursu StandOUT pozwoliła na zapoznanie się z panującymi trendami w branży wystawienniczej, na uzyskanie cennych informacji na temat wystawców i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

Wyróżnione przez zwiedzających stoiska pokazują, że zwiedzający najlepiej czują się odwiedzając otwarte stoiska targowe. Doceniają na nich możliwość obejrzenie estetycznie wyeksponowanych i dobrze oświetlonych produktów. Otwarte stoiska dają możliwość zwiedzającym zanim zdecydują się na rozmowę z wystawcą na nieskrępowane przyjrzenie się ekspozycji. W otwartej przestrzeni ludzie czują się bardziej swobodnie. Zanika skrępowanie i zwiększa się chęć nawiązania kontaktu i rozpoczęcia konwersacji.

Zarówno zwycięzca konkursu (stoisko firmy Złomiarze), jak i laureat drugiego miejsca (stoisko firmy Pronar) to stoiska zbudowanie w technologii Trisystem. Duża grafika wiekoformatowa przyciąga wzrok i wyróżnia stoisko. Wyeksponowane logo pozwala na lepsze zapadnięcie firmy w pamięci zwiedzających. Spójna kolorystyka grafiki, wykładziny i elementów wyposażenia nawiązują do kolorów, które kojarzą się z firmą. Brak zbędnych ozdobników tworzą stoisko do którego chętnie zaglądają zwiedzający.

Są to przykłady zabudowy targowej bardzo estetycznej, która nie musi oznaczać rujnowania budżetu przeznaczonego na marketing wystawienniczy. Niewątpliwie zwiedzający bardziej docenią lepiej dopracowane materiały targowe, niż bardzo wyrafinowaną a co za tym idzie kosztochłonną zabudowę stoiska.

Sprawdź przykładowy cennik stoisk targowych OneMedia Expo lub wyślij nam zapytanie. OneMedia Expo specjalizuje się w otwartej zabudowie targowej opartej o technologię Trisytem. Zapraszamy do obejrzenia galerii z niektórymi naszymi realizacjami.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

I. Miejsce – stoisko firmy Złomiarze

II. Miejsce – stoisko firmy Pronar

Photos Exspace:
Stoisko targowe Trisystem Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP.Stoisko targowe Trisystem Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP.